راهنمای خرید کادو ساعت زنانه

راهنمای خرید کادو ساعت زنانه

راهنمای خرید کادو ساعت زنانه

همیشه انتخاب کادوی مناسب برای خانم ها آسان نبوده است.مخصوصا در این روز ها که به ولنتاین نزدیک میشویم قطعا میتواند موضوعی چالش برانگیز برای آقایان باشد تا کادویی مناسب با سلیقه همسرشان انتخاب نمایند.

ساعت زنانه میتواند گزینه خوبی برای انتخاب کادوی ولنتاین باشد.اما شخص هدیه دهنده باید نکاتی در مورد سلیقه،طرز پوشش در چه جاهای ممکن است این ساعت را بپوشد و همچنین رنگ مورد علاقه طرف مقابل را بداند.

در ادامه چند راهنمایی درباره ی خریدی موفق آمیز ساعت زنانه برای شما عزیزان جمع آوری کردیم.امیدواریم بهره کافی رو از آن ببرید.

ساعت زنانه - خرید کادو
ساعت زنانه – خرید کادو

ساعت ها رو باید متناسب با تیپ انتخاب نمود.برای نمونه  در محل کار یا استفاده روزمره خود ساعتی را انتخاب نمود که بند های چرم و صفحه بزرگ  شیشه ای داشته باشند.

برای استفاده ساعت های مچی در مجالس و مراسمات رسمی،متناسب با تیپ باید از ساعت هایی که بند فلزی و درخشان هستنید استفاده نمود البته انتخاب بند چرمی نیز میتواند گزینه خوبی برای خانم ها باشد که تیپی متفاوت و درخشان داشته باشند.

همچنین برای خانم هایی که به تیپ اسپورت علاقه دارند،ساعت های GPS دار یا صفحه دیجیتال و سایر ویژگی های متناسب با تیب و سبک زندگی این خانم میتواند گزینه ی خوبی باشد.

رنگ ساعت را متناسب با رنگ دیگر لباس ها و مشخصات فردی  شخص هدیه گیرنده انتخاب کنید.

برای خانم های ریزه جثه و کوتاه قامت انتخاب ساعت های بند نازک و صفحه کوچک گزینه مناسبی میتواند باشد.ساعت های صفحه بزرگ و بند پهن تر برای خانم های درشت هیکل و بلند قد توصیه می شود.

 

درباره نویسنده