5 عادت افراد خوشتیپ

افراد خوشتیپ

5 عادت افراد خوشتیپ

در این مقاله 5 مورد مهم از عادت های افراد شیک پوش و خوشتیپ را مورد بررسی قرار میدهیم. امیدواریم برای شما عزیزان مفید باشد پس لطفا با ما همراه باشید.

افراد خوشتیپ

1-کپی ممنوع

شاید مدل ها و عکس های آنان منبعی خوبی برای پیداکردن لباس های فشن و به روز باشد اما فردی خوشتیپ هیچ وقت مدل هایی را که در سایت ها وخیابان مشاهده میکند از آن کپی برداری نمیکند!

افراد خوشتیپ

2-انتخاب شخصی

افراد خوشتیپ میدانند که چگونه لباس ها را با سلیقه شخصی خود هماهنگ کرده و بپوشند.این افراد همیشه زیباترین لباس ها را با توجه به سلیقه شخصی خود و از مدل خاصی الگو نمیگیرند.

 

3-به معنای واقعی کامل بودن

این دسته از افراد لباس های خود را با ترکیبی مناسب و زیبا انتخاب و استفاده میکنند.برای نمونه در آقایان همیشه کروات های همرنگ و مناسب با کت و شلوار خود به کار خواهند برد.

قواعد صحیح لباس پوشیدن را به خوبی دانسته و به خوبی هرچه تمام تر از آن استفاده میکنند.گرچه از لباس های گران قیمت استفاده نمیکنند ولی همیشه آراسته و شیک بنظر خواهند رسید.

افراد خوشتیپ

4-وابسته نبودن به یک برند خاص

افراد خوشتیپ به مدل  خاصی هیچ وقت به مدل خاصی وابستگی نداشته اند و همیشه مدل های مختلف را پوشیده اند.همیشه سعی می کنند بصورت یکنواخت لباس نپوشند و انواع مختلفی از لباس ها را بپوشند.

 

افراد خوشتیپ

5-زیاد اهمیت ندادن به خوشتیپی

این دسته از افراد  همیشه انرژی و وفت خود را برای بروز و خوشتیپ بودن هدر نمی دهند.هیچ وقت در پی مدل های خیابانی و مجله های مد نیستند.

همچنین هیچ وقت واهمه ای از خریدن لباس خود ندارند و در فروشگاه یا مغازه ای میتوانند لباس مناسب خود را پیدا کنند.ممکن است لباس خود را در یک حراج فصلی خرید کنند و آن را تا سال بعد نگهداری کنند.

 

درباره نویسنده