6 راهنمایی برای خرید بدلیجات متناسب با پوستتان

بدلیجات

6 راهنمایی برای خرید بدلیجات متناسب با پوستتان

یافتن زیورآلات متناسب با پوست شما ممکن است که سخت باشد مخصوصا برای شما که سردرگم نمی دانید از کجا شروع کنید.

شما با خواندن این مقاله خواهید توانست مناسب ترین انتخاب را هنگام خرید زیورآلات مطابق با رنگ پوستتان را بخرید.

بدلیجات

1-یافتن زمینه پوست خود

قبل از خرید زیورآلات شما باید بدانید رنگ پوستاتان چگونه است.اگر رگ های رو مچ دستتان آبی هستند زمنه رنگ پوستتان سرد و اگر رگ های روی دستتان سبز می باشد زمینه رنگ پوستتان گرم خواهد بود.

 

2-افراد با زمینه رنگ سرد

افراد با زمینه رنگ سرد باید از رنگ های سردی مانند نقره ای یا زیورآلاتی با رنگ های مثل سبز و آبی استفاده نمایند البته رنگ های صورتی و قرمز نیز ممکن است جذاب باشد!

بدلیجات

3-افراد با زمینه رنگ گرم

این دسته از افراد بهترین رنگ ممکن برای آنها  قرمز،زرد،طلایی و یا صورتی می باشد.پیشنهاد ما به این افراد استفاده از رنگ طلا می باشد.استفاده کردن از الماس نیز گزینه خوبی خواهد بود.

بدلیجات

4-افراد با رنگ پوست تیره

اگر شما از این دسته از افراد می باشید خواهید توانست از رنگ های متخلف برای زیورآلاتتان استفاده نماید.جواهرات با رنگ های درخشان میتواند برایتان بسیار شیک باشد.این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که از رنگ های تیره بشدت دوری و استفاده نکنید.

بدلیجات

5-افراد با رنگ پوست روشن

بهترین انتخاب برای این افراد استفاده از زیورآلات با رنگ های ملایم شبیه به پوستشان می باشد.جواهرات با درخشانی زیاد سبب میشود  پوستتان بی رنگ جلوه دهد.پس رنگ های ملایم بهترین انتخاب برای شما است.

بدلیجات

6-افراد با رنگ معمولی

اگر رنگ پوست شما معمولی می باشد میتوانید از هر نوع جواهراتی به راحتی استفاده کنید.جواهرات به رنگ روشن و تیره و یا زیورآلات درخشان نیز برای شما عالی خواهد بود.

 

برای مشاهده جواهرات و زیورآلات متناسب با پوستتان کلیک کنید

درباره نویسنده