چطور کلاه بافتنی را شیک بپوشیم؟

مدل کلاه بافتنی دخترانه

چطور کلاه بافتنی را شیک بپوشیم؟

کلاه بافتنی همواره از مورد استقبال افراد مشهور و سلبریتی بوده است.جدا از اینکه گرما رسانی بسیار خوبی دارد میتواند تیپ شما را عالی کند.همچنین به احتمالا به این زودی ها جای خود را خالی نمیکند و از مد نمی افتد.

مدل کلاه بافتنی دخترانه

حالت عادی:

راحت ترین راه پوشاندن کلاه روی پیشانی است و قسمت وسط  آن را در پشت سر به حالت معلق رها کنید با این کار گوش هایتان نیز پوشیده خواهد شد.بزارید حتما تا قسمت بالای ابرو ها بیاید و زیاد جلوتر نرود.

 

سعی کنید کلاه را طبیعی نگه دارید بیشتر  مردم تمایل دارند مو های خود را خارج از کلاه نگه دارند زیرا میخواهند تیپی ساده و جذاب داشته باشند و این میتواند تیپ شخص را در کنار سادگی عالی جلوه دهد.

مدل کلاه بافتنی دخترانه

اگر از آن دسته از افراد هستید که میخواهند مو های خود را هنگام پوشیندن کلاه بپوشانند میتوان از کناره های کلاه بافت های آویزان استفاده کرد.و در روز های که ممکن است باد بوزد بکار بیاید.البته باید این نکته را مد نظر داشت که وقتی کلاه را در آوردین بافت را از مو های خود جدا کنید و با دست کشیدن روی آن الکتریسیته موجود در مو ها را از بین برد تا به حالت طبیعی و اولیه خود باز گردد.

مو چتری ها

روش های زیادی برای خانم هایی که موی چتری دارند وجود دارد و گزینه های زیادی پیش روی آنهاست.کلاهتان را کمی عقب تر از مو بپوشانید نگذارید مو بصورت صاف روی پیشانی بچسپد.امتحان کردن روش کنار زدن مو میتواند گزینه خوبی باشد و یا اگر از این مدل مو خود ناراضی بودید میتوانید آن را عقب بزنید تا نمایان نشود.

کلاه با گشادی بیشتر

این سبک از کلاه هم میتواند بسیار عالی باشد.عمدتا کلاه ها دو دسته که یکی بصورت تنگ تر بافته شده اند و دیگری کمی گشاده تر می باشند.روش استفاده از این سبک نیز بسیار راحت بوده، کلاه را مقداری  عقب تر از حالت طبیعی خود بپوشید و قسمت آخر آن را پشت سر آویزان بگذارید.

 

همانطور در بالا نیز ذکر شد روش های بسیار گوناگونی برای استفاده از کلاه بافتنی وجود دارد.یکی دیگر از روش ها استفاده از روش تا کردن است که میتواند جذاب بنظر برسد.البته این مدل برای زمانی است که میخواهید تیپ معمولی و یا روز هایی که موهایتان حالت مناسبی ندارد استفاده شود.قسمت پایینی کلاه را یک بار تا زده آن را از بالای سرتان بپوشید به طوری که گوش هایتان توسط اطراف کلاه را نیز بپوشاند.

مدل کلاه بافتنی دخترانه

سعی کنید سبک هایی را انتخاب کنید که به راحتی دیده شوند.البته باید به یاد داشت که همیشه با زمان حرکت کرد. مدل های را برای خود انتخاب کنید که بشما بیایند،گرچه مدلی مد روز باشد اما اگر به ظاهر شما نیاید به هیچ وجه از آن استفاده نکنید.

درباره نویسنده