بهترین کادوی تولد برای پسر ها چیست؟

کادوی تولد برای پسر

بهترین کادوی تولد برای پسر ها چیست؟

پیدا کردن بهترین هدیه برای مردان ممکن است دشوار باشد.این در حالی است که خانم ها ممکن است با یک سری چیز های ساده مانند: جواهرات،گل و … خوشحال شوند ولی در طرف مقابل خانم ها اوضاع فرق میکند وسخت میشود هدیه ای برای آقایان پیدا کرد که آنها را خوشحال کند. هنگام خرید برای هدیه  آقایان این نکته را در نظر بگیرید که ممکن سلیقه آنها متفاوت باشد.چه میخواهید واسه همسرتان یا پدرتان یا مرد مهم دیگری کادو بگیرید این مشکل کماکان با شما خواهد بود.در این مقاله ما هدایایی رو در نظر گرفتیم که هر مردی رو خوشحال میکند و یک هدیه شیک و جذاب به آنها بدهید.

کادوی تولد برای پسر

1-دستبند چرمی

میخواهید به دیگران بفهمانید که زوج خوشبختی را تشکیل داده اید؟ دستبند های چرمی با طرح ها وتکه های گوناگونی از جنس طلا،تزئین خواهند شد و میتواند گزینه مناسب برای انتخاب کادو برای آنها باشد.این دستبند ها بصورت جفتی و ست های دوتایی بفروش میرسد و شما خواهید توانست یکی را برای خود  و دیگری را به همسرتان هدیه دهید.

کادوی تولد برای پسر

2-کفش های کتانی

کفش های کتانی از جمله وسایل مهم و ضروری برای هر جوانی می باشد و قطعا هدیه ای جذاب برای جوان یا نوجوان سرحال خواهد بود.کفش های کتانی ساق بلند چرم هیچوقت در فصل زمستان توسط باران و برف خراب نخواهد شد.

کادوی تولد برای پسر

3-ساعت های زیبا و براق

این گزینه نیز میتواند برای همسر یا مرد دیگر زندگیتان مناسب باشد.خرید ساعتی زیبا و درشت موجب می شود که آنها ساعت را در همه جا و همیشه به همراه خود داشته باشند و با تیپ های مختلف ست کنند.

کادوی تولد برای پسر

4-ماشین ریش تراش

انتخاب یک ماشین ریش تراش میتواند بیش از هر چیز دیگری مردان را خوشحال کند.

سعی کنید ماشین اصلاحی را انتخاب کنید که حاویِ پاک‌کننده صورت گلیکولیک، کرم اصلاح، روغن پیش‌‌از اصلاح و کرم پس‌از اصلاح باشد.

کادوی تولد برای پسر

5-پاوربانک برای شارژ

امروزه اکثر آقایان مخصوصا جوان ها بیشتر اوقات خود را به فضای مجازی و گوش دادن به موزیک اختصاص میدهند.این موارد ممکن است شارژ باطری گوشی را خیلی سریع تخلیه کنید.خرید یک پاور بانک می تواند آنها را بسیار خوشحال کند.

کادوی تولد برای پسر

6-پلی استیشن 4 پرو

بهترین گزینه برای مردی که عاشق بازی کردن است خرید یک کنسول بازی است.پلی استیشن 4 پرو در زمینه گرافیک و تصاویر از از وضوع 4کی پشتیپانی می کند و یک نسخه ارتقا یافته ی پلی استیشن 4 عادی می باشد.این دستگاه همه ی بازی های پلی 4 را پشتیبانی خواهد کرد و جای نگرانی در این موضوع نیست.قیمت این کنسول یک میلیون و هفتصد هزار تومان برای نسخه 1 ترا می باشد.

کادوی تولد برای پسر

7-ایکس باکس وان

بعضی از مردان ممکن است ایکس باکس وان را به پی اس 4 ترجیح دهند بهرحال این یک انتخاب و سلیقه شخصی می باشد که از کدام کنسول بازی استفاده کنند.خرید این کنسول نیز بسیار عالی می باشد دارای حافظه ی 1 ترا با طراحی زیبا و جالب می باشد.همچنین از تکنولوژی یو ان اس سی بهره می برد.

کادوی تولد برای پسر

8-خرید پیراهنی که حتما آن را بپوشد

اگر در فکر آن هستید که یک پیراهن مناسب برای شریک زندگیتان بخرید باید حتما از علایق و سلقیه ی پوشش او آگاهی کامل داشته باشید.تاحتما هدیه ی شما را به تن کند.پیراهن از جنس پنبه که فیتنس و اسپرت باشد گزینه ی مناسب تری از لباس های کلاسیک قدیمی است.

درباره نویسنده