گردنبند های نقره را با چه لباسی بپوشیم؟

گردنبند نقره

گردنبند های نقره را با چه لباسی بپوشیم؟

در چند سال گذشته،زیورآلات نقره ای بسیار محبوب شده اند و بیشترین رشد را در میان سایر بدلیجات ها و زیورآلات داشته اند.

نقره یک نوع فلز درخشان و در عین حال بصرفه می باشد.نقره بسیار انعتفاف پذیر است که میتوان طرح های گوناگون مختلفی روی آن ایجاد کرد.

گردنبند های نقره را با چه لباس هایی ست کنیم؟

میتوانید از گردنبند های آویز بزرگ،با زنجیر هایی با ضخامت بالا استفاده کنید که بسیار منیاسب و شیک می باشند.

از گردنبند های چند رشته میتوان استفاده کرد که زیبایی خاصی دارند.به همراه تی شرت و شلورار لی خود میتوان از چند گردنبند نقره آویز با طول های گوناگون استفاده نماید.

رنگ ها را چطور با هم ست کنیم؟

اگر شما از گردن بند های طلا استفاده می کنید،باید از گردنبند های طلا و نقره به همراه یکدیگر استفاده نماید ولی باید در این حالت از گوشواره های دو رنگ نقره و طلا که با گردنبند شما ست هستند استفاده کنید.

استفاده از سنگ های زینتی نیز میتواند مناسب باشد.در این حالت باید سعی کنید که رنگ لباستان با رنگ سنگ ها ست شود.استفاده از لباس های با رنگ سیاه  به همراه گردنبند های نقره،طلا و یا سنگی از گزینه های انتخاب شما میتواند باشد.رنگ سیاه باعث درخشندگی طلا و سنگ ها می شود.

جدا از نوع گردنبند،سعی کنید همیشه گردنبندی را انتخاب کنید که با سلیقه و شخصیت شما همخوانی داشته باشد.در موقعیت های گوناگون از گردنبند های مختلف استفاده کنید.

هیچ وقت گردنبند های آویز نقره را روی تاپ های نقره ای نگذارید.رنگ نقره ای رنگ بودن تاپ شما مانع از درخشندگی گردنبند شما خواهد شد.

درباره نویسنده